Europos periodontologijos diena

Brangūs Lietuvos Periodontologų Draugijos nariai,

Gegužės 12-oji  – Europos Dantenų Sveikatos diena.

Šiemet ši diena mus pasitinka šūkiu „Su dantenų ligomis kovokime kartu!“

Mūsų kova apjungia:

Gydymą. Jame dalyvaujame mes, visa odontologų komanda: gydytojas periodontologas, bendros praktikos gydytojas odontologas, kiti specialistai, higienistai.

Prevenciją. Mokydami savo pacientus taisyklingos burnos higienos ir kaip išvengti periodonto ligų, prisidedame prie visuotinio sergamumo dantenų ligomis mažinimo.

Sąmoningumą. Šviesdami visuomenę apie periodonto ligų ir bendros sveikatos būklių ryšį, didinsime žmonių sąmoningumą ir norą turėti sveikas dantenas.

Šiemet Lietuvos Periodontologų Draugija skatinsime žmones atkreipti dėmesį į periodonto sveikatą didžiuosiuose prekybos centruose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose dalindami lankstinukus, primenančius reguliariai pasitikrinti dantenų sveikatą.

Visus savo narius kviečiame prisidėti prie pasaulinės kovos su periodonto ligomis ir pasirašyti EFP manifestą – raginimą imtis prevencijos, ankstyvos diagnostikos ir periodonto ligų gydymo veiksmų. Visą manifestą galite rasti http://www.efp.org/efp- manifesto/EFP_manifesto_ display_2016.pdf, jį pasirašyti galite čia: http://www.efp.org/efp- manifesto/sign.php

Pagarbiai,

Jūsų Lietuvos Periodontologų draugija