Apie odontologijos kliniką “Dantų alėja”

Odontologijos klinikoje dirbantys odontologai  teikia kokybiškas dantų priežiūros paslaugas, kurias pritaiko pagal individualius pacientų poreikius. Teikiamos paslaugos apima viską nuo profesionalios burnos higienos, dantų karieso, šaknų kanalų gydymo iki protezavimo, implantavimo, bei sausos burnos sindromo gydymo. Pacientams norintiems pagražinti šypseną, siūlome dantų balinimo, estetinio plombavimo, protezavimo laminatėmis ir bemetaliais dantų protezais paslaugas, o taip pat dantenų bei periodonto ligų gydymą.

Klinikoje dirbantys specialistai nuolat tobulinasi seminaruose ir praktiniuose kursuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Diagnozuojant dantų ir burnos ertmės ligas bei sudarant individualius gydymo planus, taikome inovatyvius gydymo metodus ir naujausias technologijas.

Jūs galite ne tik turėti sveikesnius dantis, bet ir sutaupyti pinigų reguliariai tikrindamiesi mūsų klinikoje. Rekomenduojame profilaktiškai dantis pasitikrinti kas 6 mėnesius, tuomet galima pastebėti dantų karieso ar dantenų ligų pradines stadijas ir užkirsti kelią jų atsiradimui ar komplikacijoms atliekant profesionalią burnos higieną, individualiai mokinant kaip kokybiškai prižiūrėti dantis.

Jauki, raminanti aplinka, moderni įranga, draugiški bei kvalifikuoti gydytojai padės Jums atsipalaiduoti ir džiaugtis gydymo rezultatais.

Kviečiame apsilankyti: odontologijos klinika Kaune, Laisvės alėja 92A.