Dantų protezavimas

Dantų protezavimas būtinas, kai dantis yra labai pažeistas, netenkama vieno ar daugiau dantų. Protezuoti galima ir norint pagražinti šypseną.

  • Minimaliai invazyvus dantų protezavimas. Ruošdami dantis protezavimui stengiamės išsaugoti kuo daugiau natūralaus ir sveiko danties audinio, išlaikant dantis gyvus. Šiuolaikinės technologijos bei medžiagos leidžia tai pasiekti.
  • Priklausomai nuo suirusio danties audinio kiekio, dantys protezuojami vainikėliais ar mikroprotezais(įklotais, užklotais, laminatais), pagamintais iš bemetalės keramikos, cirkonio oksido keramikos ar metalo keramikos. Prarastus dantis galima atstatyti implantų pagalba, tiltiniais protezais (kaip atramą panaudojant gretimus dantis), gaminti sudėtingus lanko atraminius protezus, išimamus plokštelinius dantų protezus, fiksuotus ant esamų dantų ar implantų.

 

Užsiregistruokite konsultacijai – protezuojantis gydytojas periodontologas Žygimantas Guobis rekomenduos tinkamiausią dantų atstatymo konstrukciją, pasiūlys kelis protezavimo būdus, iš kurių galėsite pasirinkti Jums priimtiniausią.